OFERTY PRACY

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie i realizacja kampanii reklamowych (Facebook Ads, Google Ads, Linkedin Ads)
  • Ustawienie śledzenia konwersji i narzędzi do pomiaru skuteczności działań reklamowych
  • Analiza i optymalizacja płatnych kampanii, konwersji pod względem realizowanych wskaźników
  • Raportowanie i analiza wyników prowadzonych kampanii
  • Zarządzanie budżetem kampanii reklamowych
  • Kreatywny udział w wizjach/ pomysłach odnośnie projektów bieżących oraz przyszłych

Nasze wymagania

  • Co najmniej dwuletnie doświadczenie w samodzielnym tworzeniu i optymalizacji kampanii reklamowych online (Facebook Ads, Google Ads, Linkedin Ads)
  • Doświadczenie w konfiguracji metod konwersji reklam i mierzenia ich skuteczności
  • Umiejętność korzystania z programów takich jak Google Tag Manager, Google Analytics, Facebook Analytics, Manager Firmy FB
  • Pomysłowość i staranność
  • Umiejętność nieszablonowego myślenia
  • Analityczny umysł i zdolność wyciągania wnioski z prowadzonych działań

To oferujemy

  • Kontrakt B2B
  • Godziny pracy 8:00-16:00 od poniedziałku do piątku (w siedzibie firmy)
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach organizacji
  • Regularne integracje zespołu oraz brak dress code’u
  • Pracę w bardzo dobrej atmosferze jako część zgranego zespołu bez korporacyjnego nagromadzenia procedur
  • Znaczący wpływ w rozwój wszystkich projektów
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji z podkreśleniem stanowiska na adres mailowy: hom@icevents.pl

Opis stanowiska

  • Prowadzenie ewidencji umów zawartych z klientami
  • Bieżące monitorowanie wpływu należności od kontrahentów
  • Kontrolowanie terminowości wpłat kontrahentów
  • Przesyłanie informacji o zbliżających/przekroczonych terminach płatności
  • Kontakt z dłużnikami w celu wyegzekwowania zaległości
  • Sporządzanie raportów

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie
  • Samodzielność w podejmowaniu działania
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Swoboda w posługiwaniu się arkuszem kalkulacyjnym (Excel itp.)

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + system premiowy)
  • Współpracę w oparciu o kontrakt B2B
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Komputer i telefon firmowy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji z podkreśleniem stanowiska na adres mailowy: office@icevents.pl

  • sprzedaż produktów i usług oferowanych w danym projekcie (stoiska, pakiety sponsorskie),
  • budowanie nowych relacji biznesowych,
  • obsługę pozyskanego klienta B2B zgodnie ze przyjętymi standardami,
  • analizę potrzeb klienta, negocjacje,
  • utrzymywanie relacji biznesowych ze stałymi klientami,
  • przygotowywanie materiałów ofertowych,
  • raportowanie wyników.

  • min. roczne doświadczenie w sprzedaży [warunek niezbędny],
  • znajomość obsługi komputera i programów biurowych,
  • chęć rozwoju zawodowego,
  • pozytywne nastawienie i orientacja na wyniki,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

  • kontrakt B2B,
  • godziny pracy 8-16, od poniedziałku do piątku,
  • pracę w firmie będącej jedną z najszybciej rozwijających się w branży Targowo-Konferencyjnej oraz Mediowej,
  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach organizacji,
  • pracę w bardzo dobrej atmosferze jako część zgranego zespołu bez korporacyjnego nagromadzenia procedur,
  • znaczący wpływ na rozwój projektu,
  • system premiowy skorelowany z wynikami pracy,
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop).

Jesteś idealnym kandydatem jeśli:

  • Lubisz social media i czujesz się w nich swobodnie (Facebook, Instagram, Linkedin)
  • Masz przynajmniej roczne doświadczenie w komunikacji w social mediach
  • Zwykła grafika to dla Ciebie przeszłość, za to doceniasz nowoczesne formy postów
  • Masz lekkie pióro
  • Jesteś pomysłowy/a ,a w GrupaIC mamy dla Ciebie projekty zarówno konsumencie jak i biznesowe 🙂

Do Twoich zadań należeć będą:

  • Realizacja strategii contentowej projektów w social mediach (Facebook, Instagram, Linkedin)
  • Zarządzanie contentem i moderacja kont w social mediach
  • Współpraca z influencerami – wsparcie w zakresie pozyskania contentu oraz realizacja wzajemnych świadczeń
  • Bieżąca ewaluacja działań, analiza statystyk i przygotowywanie raportów
  • Współpraca z działem graficznym w zakresie tworzenia contentu