National Sales Congress

National Sales Congress

Kongres NSC to ponad 8h inspirujących prelekcji, pigułka wiedzy z zakresu skutecznej sprzedaży i zarządzania. Nasi prelegenci to doświadczeni i uznani praktycy sprzedaży, doskonali mówcy motywacyjni i trenerzy biznesu.

 

Dlaczego NSC to wydarzenie inne niż wszystkie? Od pierwszej edycji staramy się łączyć idee mistrzostwa sportowego z mistrzostwem w biznesie. Istnieje wiele czynników wspólnych, które przekładają się na sukces w jednej i drugiej dziedzinie.

 

Rozwój na każdym szczeblu kariery jest równie ważny, dlatego National Sales Congress to aż trzy ścieżki programowe – Kongres Managerów (dla właścicieli firm, dyrektorów i managerów wyższego szczebla), Kongres sprzedażowy (dla managerów sprzedaży) oraz warsztaty (dla specjalistów sprzedaży). Z kolei moderowana strefa networkingu to najlepsza możliwość nawiązywanie relacji biznesowych.

 

Jeden dzień – indywidualny program – maksimum korzyści. Udział w Kongresie potwierdzany certyfikatem sygnowanym przez naszych Partnerów: Koźmiński Executive Business School oraz Kirov Strategic Negotiatiors

No Comments

Post A Comment