INFO O HISTORII ICE

Grupa IC to lider branży eventowej z kilkunastoletnim doświadczeniem i twórca najważniejszych wydarzeń branżowych w Polsce i Europie. Każde z nich cechują jakość, najlepsi prelegenci, ale przede wszystkim zadowolenie i satysfakcja uczestników. Eventy budowane są na dwóch podstawach – najwyższej merytoryce oraz kreatywności, która zaskakuje i wciąż przyciąga nowych odwiedzających.

 

W portfolio firmy znajdują się takie pozycje, jak FIWE Fitness Trade Show – największe na Starym Kontynencie targi branży fitness i wellness. Najlepszym dowodem na wysoką jakość wydarzenia jest prestiżowa nagroda MP POWER AWARDS, którą wyróżniono wspomniane FIWE. Grupa IC stoi również za organizacją eventów biznesowych. Wśród nich wyjątkową renomą cieszy National Sales Congress, którego tematyka z biegiem lat zaczęła wykraczać poza zarządzanie sprzedażą, rozszerzając pole zagadnień o branżę hotelarską (NSC Hotels), management zespołowy (NSC Director) czy też marketing wsparcia sprzedaży (NSC Marketing Wsparcia Sprzedaży). Ponadto, firma odpowiada również za takie marki, jak eTrade Show (e-commerce), Franczyza EXPO (franczyza), REHA Trade Show (rehabilitacja i fizjoterapia), czy też WOW Fashion (branża modowa).

 

Co jest gwarancją najwyższego poziomu organizowanych przez Grupę IC wydarzeń? To, że mimo kryzysu w branży eventowej spowodowanego koronawirusem firma obroniła się na rynku dzięki swojej marce i zaufaniu uczestników. Ze stagnacji wyszła silniejsza, rozszerzając portfolio o kolejne pozycje.

 

W Grupie IC działają młode osoby z głowami pełnymi pomysłów. Dynamiczny zespół konstruowany był w oparciu nie tylko o posiadane umiejętności, ale również o chemię, która powoduje, że nie ma czegoś takiego, jak wyzwanie nie do zrealizowania. Determinacja, profesjonalizm i chęć do zdobywania kolejnych zawodowych szczytów to motor napędowy tej grupy.

 

Grupa IC to trzy koncepty:

  • IC Marketing – oferujemy outsourcing marketingu
  • IC Events – od ponad 10 lat zajmujemy się tworzeniem wydarzeń
  • IC Media – posiadamy 4 topowe portale: Branża Fitness, Zawód Trener, KidsB2B oraz FranczyzaINFO