IC MEDIA

Nasze portale

Branża Fitness

Branzafitness.com jest największym w Polsce portalem zajmującym się tematyką B2B branży fitness. Popularność wynika z dużej ilości praktycznych informacji dla osób prowadzących biznes: inwestorów, dystrybutorów, producentów, osób zarządzających klubami fitness, trenerów personalnych, instruktorów fitness, a także osób, które inwestują w swój rozwój. Prezentujemy aktualne treści w różnych sektorach branży fitness, zarówno z Polski, jak i inspiracje zagraniczne.

Branzafitness.com jest pierwszym portalem w wynikach wyszukiwania google odnośnie branży fitness (B2B), co przekłada się na wyniki statystyczne. Artykuły zamieszczane na Portalu są codziennie aktualizowane (3-4 artykuły dziennie). Staramy się przekazywać najważniejsze informacje jako pierwsi. Cały czas obserwujemy rynek oraz potrzeby konsumenckie. Żeby być na bieżąco wprowadziliśmy działy:
– Raporty,
– Branża Fitness TV,
– Kalendarium Eventowe,
– Dział KARIERA, który cieszy się dużą popularnością,
– Bezpłatne webinary edukacyjne,
– Inwestycje, Edukacja,

FranczyzaINFO

www.franczyzainfo.pl to zupełnie nowa propozycja na rynku franczyzowym w Polsce. Po ogromnym sukcesie www.branzafitness.com, który aktualnie jest największym Portalem B2B w branży fitness, a także świetnych efektach naszych reklamodawców promujących na łamach portalu swoje modele franczyzowe, postanowiliśmy przedstawić Państwu nową propozycję podejścia do biznesu. Codziennie dostarczamy dawkę najnowszych informacji branżowych dotyczących inwestycji, porad ekspertów, artykułów specjalistycznych oraz edukacyjnych. Portal www.franczyzainfo.pl to doskonała propozycja dla osób, które marzą aby założyć swój biznes, ale nie wiedzą jaki i w której z branż. Również franczyzodawcy znajdą szereg wskazówek i treści z zakresu skalowania biznesu, marketingu online, wsparcia franczyzobiorców, z którymi współpracują. Co czwartek o godzinie 13:00 wysyłamy newsletter do bazy mailingowej, prezentując najważniejsze wiadomości z ubiegłego tygodnia. Nasze działania opierają się na renomie, którą tworzymy organizując targi Franczyza Expo na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Franczyza INFO jest portalem biznesowym, w którym treści znajdą posiadacze modelu franczyzowego, jednak naszą grupą docelową są potencjalni franczyzobiorcy, osoby poszukujące pomysłu na biznes. Oprócz treści eksperckich, aktualnych informacji, nowych inwestycji, na portalu znajduje się katalog franczyz a także katalog usług dla firm. Franczyzainfo.pl jest idealnym miejscem do zareklamowania Państwa systemu franczyzowego. Posiadamy doświadczenie w profilowaniu kampanii marketingowych zgodnie z oczekiwaniami klienta.

KIDS B2B

www.kidsb2b.pl to zupełnie nowa jakość wśród mediów branży dziecięcej. Po ogromnym sukcesie naszych portali www.branzafitness.com, www.franczyzainfo.pl, a także świetnych efektach naszych reklamodawców promujących na łamach portalu swoje marki, postanowiliśmy przedstawić Państwu nową propozycję podejścia do biznesu. Codziennie dostarczamy dawkę najnowszych informacji branżowych dotyczących inwestycji, porad ekspertów, artykułów edukacyjnych, które są odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku. Cechuje nas regularność, nowoczesność oraz wszechstronność. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie branża dziecięca!

Portal www.kidsb2b.pl to obowiązkowa pozycja dla osób, które prowadzą swój biznes w branży dziecięcej: właścicieli sklepów, hurtowni, placówek edukacyjnych, sal zabaw. Interesujące treści znajdą również producenci oraz dystrybutorzy zabawek, wózków, odzieży, tekstyliów, mebli, kosmetyków, usług, gier dla dzieci. Co środę o godzinie 13:00 wysyłamy newsletter do bazy mailingowej, prezentując najważniejsze wiadomości z ubiegłego tygodnia. Nasze działania opierają się na renomie, którą tworzymy organizując targi Kids Trade Show na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Kids B2B.pl  jest portalem biznesowym, w którym treści znajdą właściciele sklepów stacjonarnych i e-commerce, hurtowni z zabawkami, odzieżą, obuwiem, kosmetykami, tekstyliami, meblami, grami, wózkami, tekstyliami dla dzieci. Dodatkowo placówki edukacyjne, sale zabaw, czyli Państwa potencjalni klienci, którzy szukają nowości rynkowych, produktów, usług o które mogą wzbogacić swój model biznesowy. Dzięki nam będą mogli Państwo dotrzeć do tych osób i przedstawić Państwa propozycję. Branża dziecięca w 2019 roku była warta 15,2mild złotych, z tendencją wzrostową. Powstaje coraz więcej sklepów, którzy widzą wartość rynkową branży i duży potencjał biznesowy. Chcemy zrzeszać na portalu wszystkie te osoby, pomagając im rozwijać swój biznes, a także edukować branżę, przyczyniając się do jej rozwoju.

Zawód Trener

www.zawodtrener.pl jest to nowy ogólnopolski portal biznesowy poświęcony trenerom i instruktorom fitness. Naszą misią jest edukacja trenerów jak obracać się w świecie biznesu. Na naszym portalu znajdują się merytoryczne treści pomagające zagłębić w zagadnienia takie jak marketing, zarządzanie, sprzedaż czy współprace partnerskie. Współpracujemy z najlepszymi ekspertami z branży. Organizujemy debaty online, dając możliwość odpowiedzi na pytania w czasie rzeczywistym. Dodatkowo w każdy poniedziałek wysyłamy newsletter z podsumowaniem poprzedniego tygodnia, tak aby każdy zainteresowany był na bieżąco.

ZawódTrener jest portalem biznesowym zrzeszającym wąską grupę docelową taką jak trenerzy i instruktorzy fitness. Działamy na skale ogólnopolską. Swoją bazę tworzymy dzięki organizacji takich targów jak PEI, FIWE czy kongresów FEM. Naszymi odbiorcami są osoby które zawodowo zajmują się treningami jak i osobami które zaczynają swoją karierę.

Reha Biznes

www.rehabiznes.pl jest najnowocześniejszym, biznesowym Portalem skierowanym do branży rehabilitacyjnej.swoje działania kierujemy do fizjoterapeutów oraz wszystkich osób związanych z branżą rehabilitacyjną. Poza warstwą edukacyjną, otrzymacie Państwo od nas porady ekspertów, artykuły biznesowe, a także wiele treści związanych z prowadzeniem własnej działalności oraz reklamowania w mediach społecznościowych. Co tydzień przesyłamy newsletter z podsumowaniem całego tygodnia tak, aby ułatwić Państwu dostęp do najważniejszych informacji. Opieramy swoje działania na renomie tworzonej na targach Reha Trade Show na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Reha Biznes to portal biznesowy skierowany do fizjoterapeutów, którzy chcą rozpocząć bądź rozwijać swój biznes, a także do osób prowadzących działalność w branży rehabilitacyjnej. Poza prezentowanymi treściami z zakresu innowacji czy inwestycji, posiadamy również KATALOG FIRM oraz KATALOG PRODUKTÓW.

Nasz zespół

Weronika Jasnoch

Head of Editorial IC Media

Joanna Łuczkowska

Senior Editor in RehaBiznes

Daria Kania

Senior Editor in FranczyzaINFO

Magdalena Szulc

Editor in ZawódTrener

Joanna Bartosz

Editor in Branza Fitness

Kontakt

IC Media
redakcja@icevents.pl

 

ul. Gierdziejewskiego 7/25A
02-495 Warszawa

 

NIP: 5223039295
Tel. No. +48 22 2993459
Mail: office@ICevents.pl