Kongrem FEM

Kongrem FEM

SPRAWDŹ WIĘCEJ INFORMACJI >>

 

Kongres FEM – Fitness Experience Management to IV edycja najważniejszego wydarzenia branżowego dla właścicieli, managerów siłowni, klubów fitness, studiów treningowych, klubów butikowych, inwestorów, producentów i deweloperów mający na celu edukację oraz zapoznanie się z najnowszymi trendami w branży fitness.

 

Podczas Kongresu swoją wiedzą i doświadczeniem podzielą się wyselekcjonowani prelegenci z bogatym BIO, za którymi stoją znane marki.
IV edycja Kongresu FEM Fitness Experience Management jest organizowana przez Portal Branża Fitness. Program wydarzenia został stworzony w oparciu o research, ankietę oraz opinię osób z branży fitness. W 2020 roku stawiamy na DOŚWIADCZENIE, zgodnie z hasłem Less Show-More Experience.

 

Treści warsztatów i prelekcji zostały podzielone na wersję basic oraz advance. Uczestnicy Kongresu FEM Fitness Experience Management, mogą liczyć na bogatą ofertę warsztatów praktycznych, prelekcji, które jednych nauczą jak prowadzić dochodowy biznes, drugich, w jaki sposób podnieść rentowność klubu fitness czy studia butikowego.

 

Dodatkiem do wydarzenia jest strefa franczyzowa dla osób myślących o otworzeniu swojego biznesu, bądź stworzeniu modelu franczyzowego klubu. Nie zabraknie również spotkań networkingowych, panelu dyskusyjnego, bezpłatnych konsultacji eksperckich, a także bogatej strefy wystawienniczej, w ramach której uczestnicy będą mogli się zapoznać z nowinkami technicznymi, sprzętowymi, systemowymi i innowacyjnymi usługami.

No Comments

Post A Comment